Who has done it?

Meestal blijft het een verrassing wat dat is. Zo ook dit keer: Maartje had een heuse ‘Who has done it’ voor ons bedacht. We doken onder in de wereld van Circus Meester, waar zojuist het lijk van Allard de Sterke man was gevonden. Maar ja: wat was er gebeurd? En wie had het gedaan. Waarom? Duidelijk was de oorzaak, daar had de degen die vanachter in zijn rug gestoken was ontegenzeggelijk wat mee te maken. We kregen allemaal een rol: zo was ik Catherina, de vuurvreetster, die haar werk dreigde kwijt te raken door toedoen van Allard en dat voor de anderen geheim wilde houden. Daarnaast liepen er personen met schulden rond, een circus meester met geheimen, waren er affaires etc. In drie rondes mochten we elkaar bevragen om uiteindelijk te raden wie de dader was. Ik heb me uitstekend vermaakt. Dank @Maartje!

Scroll naar boven